Ankieta

Co jest dla Ciebie najważniejszą rzeczą w księgowej obsłudze firmy?:

 

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to jakość  i kompleksowość świadczonych usług. 

 

Celem Biura Rachunkowego Doradca jest zapewnienie każdemu Klientowi wszechstronnej pomocy w prowadzeniu przedsiębiorstwa poprzez szeroką gamę usług księgowych popartą globalnymi zasobami wiedzy i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi w tym księgowością on-line.

 

Współpracę z Klientem opieramy na partnerstwie, indywidualnym podejściu i wzajemnym zaufaniu. Skupiamy się na realizacji potrzeb, proponując profesjonalne i nowatorskie rozwiązania, które pomogą osiągnąć zamierzony cel. Wynikiem tego są rekomendacje jakie uzyskujemy od naszych klientów. Staramy się być zawsze dla Przedsiębiorców  najlepszym partnerem w biznesie.

 

Kierujemy się przede wszystkim zasadą maksymalizacji korzyści Klienta. Nastawieni jesteśmy na współpracę długoterminową, oferując najwyższą jakość obsługi. Stale też poszerzamy listę oferowanych przez nas usług. Przykładowo jako nieliczni w Rzeszowie prowadzimy e-księgowość z dostępem do danych przez internet. Przedsiębiorcy doceniają takie działania, a także opiekę naszego biura i dlatego duża grupa klientów jest z nami już kilkanaście lat.