Biuro księgowe w Rzeszowie

Ankieta

Co jest dla Ciebie najważniejszą rzeczą w księgowej obsłudze firmy?:

 

Zasługujesz na najwyższą jakość  usługi księgowej!

 

DORADCA to licencjonowane biuro rachunkowe i kancelaria prawna zajmująca się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw.

Zakres prowadzonej przez DORADCĘ działalności to przejęcie wszystkich lub wybranych funkcji działów finansowo-księgowych i prawnych firmy, a więc prowadzenie księgowości, obsługa kadr i płac, ZUS, obsługa prawna i podatkowa oraz szeroko pojęte doradztwo biznesowe. 

Naszym celem jest maksymalizować jakość świadczonych usług przy równoczesnym zachowaniu jak najbardziej konkurencyjnej ceny.

 

Twój DORADCA w biznesie.

Naszym zadaniem jest nie tylko profesjonalna ale również kompleksowa obsługa naszych Klientów, do których należą zarówno małe jednoosobowe firmy, jak też średnie spółki prawa handlowego.

 

Każdy z naszych Klientów jest dla nas Klientem najważniejszym.

Biuro podatkowe DORADCA to zespół specjalistów oddanych do Twojej dyspozycji, których celem jest wyjście na przeciw Twoim oczekiwaniom, służącym Ci radą i pomocą w każdej sytuacji i nieustannie doskonalących się w księgowości i prawie podatkowm na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Wiemy bardzo dobrze że bycie najlepszym wymaga konsekwencji, pasji oraz mnóstwa pracy. Dlatego też od lat, co roku przeznaczamy znaczną część naszych przychodów na doskonalenie obsługi klienta i edukację naszych pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, dzięki której przekonasz się jak bardzo Twój „ DORADCA ” może być Ci pomocny w prowadzeniu i zarządzaniu własną firmą. Również z opcją rachunkowości online czyli dostępem do danych przez internet. Dzięki takim nowoczesnym narzędziom, nasza kancelaria obsługuje nie tylko firmy rzeszowskie, ale również przedsiębiorców z Podkarpacia oraz innych miast Polski.

Wielu z naszych Klientów nie wyobraża sobie prowadzenia działalności bez Nas – niewątpliwie to nasza największa satysfakcja.

Logowanie ::: Pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach