Księgowy Rzeszów

Ankieta

Co jest dla Ciebie najważniejszą rzeczą w księgowej obsłudze firmy?:

Czy można prowadząc własny biznes  zapomnieć o uciążliwości papierologi i płacenia podatków? Z nami tak.

 

  • Płacisz za wysokie podatki?
  • Obawiasz się  kontroli  z Urzędu Skarbowego, ZUS lub inspekcji pracy?
  • Przerażają Cię ciągłe zmiany w przepisach i ryzyko kar związane z popełnionymi błędami?
  • Czujesz że dotychczasowa obsługa nie spełnia wymaganych standardów, a zasługujesz na profesjonalną i gwarantującą bezpieczeństwo usługę księgową?
  • Potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań typu księgowość internetowa z możliwością analizy podatkowych i  finansowych danych online?
     

Jeśli choć raz odpowiedziałeś „TAK” - nasza oferta jest dla Ciebie!

 

DORADCA stanowi doskonałe rozwiązanie Twoich problemów, które trapią Ciebie i Twoją firmę, spędzając Ci tym samym sen z powiek.

Gdy masz już dość tracenia cennego czasu na sprawy, w których nie czujesz się najmocniej – zwróć się do naszego eBiura - tu znajdziesz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie związane z zagadnieniami rachunkowości, księgowości podatkowej, prawa, płac czy ZUS.

Dlaczego księgowość na zewnątrz i dlaczego u nas? Ponieważ jest:

 

Tańsza

Nie ponoszone są koszty stanowiska pracy, oprogramowania, obsługi informatycznej itp. Jeśli policzycie Państwo wszystkie swoje koszty księgowe i kadrowe w firmie, to my zrobimy to o wiele taniej.

Dodatkowo wykorzystujemy wszelkie legalne metody ograniczające wysokość płaconych przez naszych Klientów podatków i składek ZUS.  Wiele biur rachunkowych z małym doświadczeniem kusi pozornie niską ceną usługi. Nie jest to jednak prawda. Biura takie rzadko mają potrzebną wiedzę i czas na aby naprawdę zadbać o Twoje finanse. Konsekwencje takich działań wielokrotnie przekraczają uzyskiwane korzyści, podwodując konieczność płacenia dodatkowych, niepotrzebnych obciążeń fiskalnych. O tym, ile można w ten sposób stracić przekonało się w przeszłości wielu naszych aktualnych Klientów.

 

Bezpieczniejsza

Prezes lub Właściciel Firmy ponosi całość odpowiedzialności za swoją firmę. Jednak przy korzystaniu z naszych usług to my jako Biuro Rachunkowe posiadające licencję Ministra Finansów, przejmujemy tą odpowiedzialność za nasze usługi. Dodatkowo jesteśmy ubezpieczeni od Odpowiedzialności Cywilnej za prowadzenie rachunkowości i prawidłowość rozliczeń podatkowych. Warto też chyba wspomnieć że księgowość to nasza pasja a to z koleji powoduję że jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie co zresztą potwierdzają szybko sami klienci, mówiąc często że jesteśmy najlepsi.

 

Zapewniamy spokój i wolny czas na prowadzenie biznesu

Na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa reprezentujemy Naszych Klientów przed Urzędami Skarbowymi, ZUS i innymi a wszelkie kontrole odbywają się u nas.

 

Oferujemy nowoczesną e-księgowość z zdalnym dostępem do danych

Prowadzimy również księgowość internetową. Polega to na tym że klient jeżeli wyrazi takie życzenie ma dostęp on-line do danych księgowych swojej firmy poprzez internet. Księgowość on-line jest prowadzona w oparciu o programy CDN Optima.

To, czego nie znajdziesz u konkurencji to podwójna gwarancja:

  • Ceny
  • Jakości i satysfakcji

Jest to wyjątkowa propozycja dla naszych klientów. O szczegóły zapytaj w naszym biurze.